Najlepsze sposoby na powiększanie ust!

Najlepsze środki na powiększanie ust!

Artykuły miesiąca

Najlepsze środki na powiększanie ust! O wszystkich ustach marzy wszystka kobieta. Niestety nie wszystkie natura obdarzyła tak jasnymi i całymi ustami, którymi potrafi się pochwalić np. Angelina Jolie. Nie podlega wątpliwości, że takie usta są po prostu seksi, dlatego te szukamy sposobów, aby uwydatnić to, co dała nam matka matura. Teraz można naprawić lub wspomóc naturę wybierając sposoby na powiększanie ust oferowane przez gabinety medycyny estetycznej. To zupełnie doskonalsze wyjście niż operacje plastyczne!

Powiększanie ust w gabinecie medycyny estetycznej

Medycyna estetyczna to teraz tak znane wszystkim zabiegi pozwalające zachować atrakcyjny i dobry wygląd. To dzięki niej umiemy „zatrzymać czas”, zadbać o własną urodę, przedłużyć młodzieńczy wygląd lub te naprawić ewentualne niedoskonałości lub braki skóry. Jeszcze w przypadku ust niesie ze sobą dobre rozwiązania.

W medycynie estetycznej wznosi się częściej o modelowaniu ust, które potrafi skutecznie je powiększyć. Kluczową różnicą w zabiegach na powiększanie ust wykonywanych w gabinecie medycyny estetycznej Medica Białystok, a środkach z chirurgii plastycznej jest ostatnie, że możemy wybrać naturalne sposoby. Do takich należy np. powiększanie ust kwasem hialuronowym. Zabieg ten idzie w codzienny sposób wymodelować usta i dużo je spełnić, przez co poprawie idzie nie ale ich kształt czy wielkość, lecz również koloryt.

Na czym polega powiększanie ust kwasem hialuronowym?

Ogólnym celem braku jest przede wszystkim nawilżenie tkanek i kompleksowa regeneracja ust dodatkowo ich okolic. Zastosowane w trakcie zabiegu preparaty wzbogacone w naturalnie dający w roli kwas hialuronowy, pozwalają nadać ustom wyglądu i objętości.

W trakcie zabiegu kosmetolog wstrzykuje w głąb naskórka specjalny preparat z kwasem hialuronowym. Oczywiście miejsce poddawane zabiegowi wcześniej jest znieczulone. Wstrzykiwany kwas hialuronowy doskonale wypełnia miejsca, w jakich brakuje objętości, pojawiły się bruzdy lub zwiotczenia. Preparat zalecany jest mikrokaniulą, co minimalizuje ryzyko wystąpienia opuchlizny lub zasinienia. Dzięki takiemu podejściu sprowadza się także ryzyko uszkodzenia naczyń krwionośnych. W rezultacie usta nie są opuchnięte po zabiegu. Jeśli naprawdę się zdarzy, to oznacza, że kwas został nieprawidłowo zaaplikowany.

Powiększanie ust toksyną botulinową, czyli tzw. botoks

To kolejna droga na powiększenie ust, która jeszcze polega na wprowadzeniu preparatu cienką igłą. Tym razem jednak efekty oczywiste są tylko po jakiś jednym tygodniu. Toksyna botulinowa działa bowiem z opóźnieniem. A jeżeli pragnie Ci na bliskim efekcie, kwas hialuronowy wydaje się być wartościowszym wyjściem.

Powiększanie ust własnym tłuszczem

Inną opcją dla kwasu hialuronowego czy toksyny botulinowej jest powiększanie ust własnym tłuszczem lub kolagenem. Wówczas zamiast preparatu wstrzykiwany jest naturalny tłuszcz pacjentki bądź i kolagen pochodzenia zwierzęcego. Wyniki są trwałe, a zabieg bierze się za bezpieczny.

Jak widać, medycyna estetyczna oferuje wybór jeżeli należy o powiększanie ust. Co bardzo, sposoby te zdobywają coraz ogromniejszą popularność wśród naszych rodaczek.

 

Najlepsze sposoby na powiększanie ust!

0 0 vote
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments